Pravda Vás vyslobodí

Duchovným mužom bola daná životná úloha preknunúť vonkajšie zdanie, odhaliť podvod bludov, naučiť seba aj iných ozlišovať pravdu od lži.

Vôňa poznania

Pravda je niekedy trpká, ale v podstate nás oslobodzuje. Od rojčenia. od naivity, od falošnosti či od pretvarovania. Čiže od nedôstojného šaškovania. Prvda je ako večná skala. Na tej si treba vybudovať charakter i život. Čo je na piesku sa pri prvej víchrici zrúti. 

Lož je naparfémovaná mnohorakou umelinou. Čím je aróma silnejšia, tým je lož rafinovanejšia. Nakoniec človeka čaká veľké sklamanie. A poškodenie duše a osobnostný rozklad. Verná služba otcovi lži je tá najhoršia z pochabích nerozvážností.

Patria dogmy do našej postmodernej doby?

Dogma je pevne stanovené pravidlo

Seriózny systém by mal mať pevné pravidlá, však?  Kalendár, odchody vlakov, matematika, dopravné predpisy, a mnohé iné sa riadia pevne stanovenýmipravidlami. Ak ich všetci zachováme, je to iba pre naše dobro. Ak si dáme svojské pravidlá, a nebudeme rešpektovať nič iné, vznikne chaos. 

Bags

In vulputate felis vel odio porttitor lobortis. Vivamus interdum efficitur leo, quis dictum lectus. Fusce convallis risus non lectus aliquam malesuada. Vestibulum vehicula, felis ac porttitor viverra

New Mens Trends

Praesent purus sem, ultrices sit amet gravida vel, semper ut metus. Praesent porttitor mi nec neque venenatis volutpat. Suspendisse odio quam, consectetur et leo ornare, ornare vulputate massa. 

Popular Outfits

Nulla eleifend scelerisque vulputate. Mauris lobortis a mauris eu convallis. Morbi vulputate nisi eget maximus vehicula. Vestibulum mattis consectetur.

Academy Hampton Linen Shirt
Twist Top from Privilege
Zodiac Satin Slip Dress
Atmos Delilah Ruffle Playsuit

Create Your Own Style

Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae. Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae consequatur.

Shop the Sale

Nulla eleifend scelerisque vulputate. Mauris lobortis a mauris eu convallis. Morbi vulputate nisi eget maximus vehicula. Vestibulum mattis consectetur.

New Summer line

Get 20% Off

Bussiness Casual

Buy 2 Get 1 Free

Daisey Dress by Kaja Clothing
JAG Freedom Embroidered Blouse
Lyle Vintage Leather Holdall
Gabardine Trousers by Sherman

Latest News

Vestibulum mattis consectetur ligula, id suscipit quam dapibus vel. Maecenas molestie, enim sit amet suscipit imperdiet, justo diam semper leo.

Etikoterapia

Etikoterapia

„Potrat to vyrieši“ Vyrieši, ale s akými následkami... Oslobodí nás od desaťtisíc povinností, a tisícov eur, ktoré sú dieťaťu dlžní dať jeho rodičia. Gynekogilotína túto prirodzenú hypotéku splatí. A okamžite. Ale vezme sa iná, neprirodzená. Tiesne z nej im budú verné...

špeciálne dvojité misie

špeciálne dvojité misie Ohlasovať evanjelium treba nie iba novopohanom a ateistom ale aj  takzvaným “kresťanom” ktorí  berú vieru “lážo – plážo” Tí, čo predstierajú že veria v Krista čiže akožekresťania   sú...

Na čom ozaj záleží?

Na čom ozaj záleží?

   Láska a poznanie               je to, na čom záležíKto nezobral hľadanie pravdy vážne, začne šaškovať a skončí ako starý blázon InfoAko je to správne veriť?Nebyť pokrytcom. Nebyť zbabelcom. Nebyť neľudským. Nešaškovať ako infantil.Orthodoxia Správna teória...